Kamila Kowalska-Jakubiec

"W swojej praktyce zajmuje się prawem i postępowaniem cywilnym, prawem administracyjnym oraz kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców"

Absolwentka prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Zamówień Publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu pod numerem Wr-3005.

W latach 2008–2009 była członkiem Studenckiej Poradni Prawnej, gdzie w sekcji prawa cywilnego zdobywała pierwsze doświadczenie zawodowe, udzielając porad prawnych.

Od 2010 r. doskonaliła swoje umiejętności, współpracując z renomowanymi kancelariami radców prawnych w Warszawie, Kaliszu i Wrocławiu, prowadząc obsługę prawną wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego zajmujących się działalnością transportową oraz deweloperską, a także obsługę prawną klientów indywidualnych w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego oraz prawa pracy. W swojej praktyce rozwiązywała zagadnienia związane z prawem budowalnym i nieruchomościami.

W kancelariach radców prawnych zdobyła doświadczenie w kontaktach z klientami oraz cenne umiejętności samodzielnego prowadzenia spraw. Współpraca ze specjalistami z zakresu prawa pozwoliła jej na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do właściwej i wnikliwej analizy problemów prawnych.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w występowaniu przed sądami powszechnymi w procesach gospodarczych, cywilnych i pracowniczych.

Kamila Kowalska-Jakubiec od 2012 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.


UMÓW KONSULTACJĘ

Zapraszam do kontaktu przy użyciu poniższego formularza. Po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Państwem.